הדר נפגשה עם סרטון ששינה לה את החיים (לא נגענו)

הדר נפגשה עם סרטון ששינה לה את החיים (לא נגענו)

קיבלתי סרטון של עמותה בשם ‘לוקחים אחריות- משנים מציאות ברשת’, ופשוט התפרקתי בבכי שלא יצא ממני המון זמן. פעם ראשונה שאני פותחת את זה אבל קולטת שאם אני לא אדבר, אלה שנפגעו כמוני לא ידברו גם. ראיתי את הסרטון שהעלו היום, והבנתי שאני לא היחידה שנפגעה. שאני לא היחידה שמרגישה שחייבים שינוי. הצטרפתי לארגון לוקחים אחריות במטרה אחת:
לתקן את מה שאני לצערי נפגעתי ממנו.
הכל התחיל בבית. לא זוכרת בדיוק מתי זה קרה אבל זה קרה בסביבות גיל 9. שוטטתי באינטרנט ופתאום קפצה לה פרסומת. עד היום אני זוכרת מה ראיתי שם. הייתי מזועזעת נורא ומרוב תמימות ולחץ פשוט נכנסתי לפרסומת הזו. הפרסומת הקטנה והחמודה הזו למעשה הרסה אותי מבפנים. כל יום הייתי נזכרת בתמונה הזו ובדברים האחרים שנגררתי אליהם מהפרסומת הזו. הרגשתי שאני נרקבת מבפנים לאט לאט, שהנשמה שלי נמעכת מבפנים בלי יכולת לתקן.
יום אחד הגיעה אלינו למוסד הלימודים פעילה מ’לוקחים אחריות’ לשוחח איתנו. היא דיברה על ילדים שנפגעו באינטרנט. באותו רגע רציתי פשוט לקום ולספר לה הכל אבל עצרתי את עצמי.
פחדתי מהתגובה שלה. היום כשראיתי את הסרטון לא יכולתי יותר לשתוק. אני יודעת, אולי זה נשמע מתבכיין, אבל כן! אני בוכה עכשיו כשאני כותבת את השורות האלה. אני מרגישה שהנפש שלי מרוסקת, שכל טיפה מהתמימות שלי נעלמה.
הצטרפתי לפרויקט בחופש הגדול, רציתי להיכנס ולפעול כדי שפחות ילדים אחרים לא יצטרכו להיפגע כמוני וכמו עוד הרבה ילדים, ונערים ונערות וילדות קטנות… ראיתי את הסרטון, והבנתי שלשמור הכל בפנים לא יעזור. אבל לספר את הסיפור האישי שלי ועוד סיפורים של המון אנשים יציל יותר ויותר אנשים מהזוועה הזו.

אז רציתי לומר לארגון הזה תודה ענקית! אתם מצילי נפשות.
העבודה שלכם מצילה את העולם. תמשיכו לפעול ולתקן את העולם בדרך הכי טובה שאפשר. אני בטוחה שבזכות עבודת הקודש הזו, עתיד של הרבה ילדים, והנוער, (שזה אנחנו!) יהיה הרבה יותר טוב.

הדר, פעילה היום בנוער ‘לוקחים אחריות’

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
נגישות
×
×

עגלת קניות